SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
767 276 €
(8 250 € / m²)
Prodaja
6+
2+
93 m²
Ocean Parkway

spavaća soba6+
stan93 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This condominium offers over 1,000 square feet of living space with 2 bedrooms, 2 full bathrooms, and a private patio. The unit faces west, on the rea...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Ocean Parkway
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu