SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 293 635 €
(11 654 € / m²)
Prodaja
3
1
111 m²
West 57th Street

spavaća soba3
stan111 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing Residence 2I at the distinguished Parc Vendôme Condominium, 340 West 57th StreetA masterfully reimagined residence, 2I presents a seamless...

Ostalo
Dob ponude: 63dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

West 57th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu