SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
468 102 €
(7 550 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Jay Street

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

One-Bedroom with Fantastic Expansion Potential!Unit 9F at 230 Jay Street is a coveted high-floor one-bedroom co-op located within the landscaped Conco...

Ostalo
Dob ponude: 61dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Jay Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu