SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 273 297 €
(10 352 € / m²)
Prodaja
6+
2+
123 m²
Broadway

spavaća soba6+
stan123 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience elevated living at The Destination, Astoria's boutique collection of modern condominiums where refined design meets comfort and light.This ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledDrveni podOtvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiKadaTuš kabinaPerilica rubljaPametni uređajiVisoki stropoviPrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Broadway
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu