SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
699 032 €
(11 275 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
West 50th Street

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Residence 3C at 350 West 50th is a bright and spacious one bedroom in the vibrant Hell's Kitchen/Clinton neighborhood. Entering the apartment, you are...

Ostalo
Dob ponude: 80dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

West 50th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu