SUPA24
Kuća i okolina; pogled
Kuhinja; kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil
Kuhinja; kućanski aparati, renoviran, prirodna svjetlost, moderan stil
763 613 €
(7 486 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Punohu Lane

spavaća soba3
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome home to this beautifully updated three-bedroom, two-bathroom corner-unit condo with zero stairs/single level, thoughtfully remodeled in 2025 a...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloKatPerilica rublja

Ostalo
Dob ponude: 86dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

Punohu Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Luxury Estate

Slični oglasi

Slično u inozemstvu