SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
260 405 €
(3 215 € / m²)
Prodaja
6+
1
81 m²
Queens Boulevard

spavaća soba6+
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sprawling TURN-KEY office suite with 6 separate meeting/patient rooms, large updated bathroom. Use as an office space or convert to residential apartm...

Ostalo
Dob ponude: 135dana
Ažurirano: 50dana

Lokaliteti

Queens Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu