SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
827 697 €
(10 477 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Riverside Boulevard

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

100 Riverside Boulevard, Unit 7U nestled in the vibrant Upper West Side is a delightful one-bedroom, one-bathroom condo that offers the perfect blend ...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloDrveni podKućni ljubimci dobrodošliPogled

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 33dana

Lokaliteti

Riverside Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu