SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 089 170 €
(8 928 € / m²)
Prodaja
2
2+
122 m²
Captiva Drive 201

spavaća soba2
stan122 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Discover the best of island living in this Gulf to Bay Sunset Captiva two bedroom corner unit, offering exceptional waterfront views and a premier Cap...

Ostalo
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Captiva Drive 201
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kingfisher Real Estate, Inc.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu