SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
172 784 €
(2 215 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Briggs Avenue

spavaća soba3
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SPONSOR SALE WITH NO BOARD APPROVAL, AND FLEXIBLE FINANCING AVAILABLE!Origin Briggs #WIA is a spaciously laid out 1 bedroom/1 bath home featuring the ...

Ostalo
Dob ponude: 160dana
Ažurirano: 63dana

Lokaliteti

Briggs Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu