SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
202 996 €
(1 933 € / m²)
Prodaja
3
2+
105 m²
Augusta Boulevard

spavaća soba3
stan105 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome to your slice of paradise in the heart of Naples! Stroll into easy living with this 2-bedroom, 2-bathroom condo! Sip on your morning Coffee wh...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKuhinjski aparatiPerilica rubljaBojler

Ostalo
Dob ponude: 158dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Augusta Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Naples

Slični oglasi

Slično u inozemstvu