SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
660 000 €
(7 333 € / m²)
Prodaja
5
2+
90 m²
Southwest 147th Place

spavaća soba5
stan90 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

At the intersection of the vibrant Passeig de Sant Joan and the bohemian spirit of the Gràcia neighborhood, this charming 90 m² apartment rises, bathe...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakZaseban wcPrirodno svjetloKatNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 209dana
Ažurirano: 172dana

Lokaliteti

Southwest 147th Place
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu