SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
43 149 950 €
(56 332 € / m²)
Prodaja
5
2+
766 m²
Park Avenue

spavaća soba5
stan766 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing Residence 69, spanning the entire 69th floor of the iconic 432 Park Avenue. Covering over 8,000 square feet of well-designed space, this...

Ostalo
Dob ponude: 217dana
Ažurirano: 60dana

Lokaliteti

Park Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SERHANT.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu