SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 672 €
(6 682 € / m²)
Prodaja
1
1
45 m²
25th Street

spavaća soba1
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Why rent when you can purchase this charming and thoughtfully designed studio apartment! Featuring a beautifully renovated kitchen with modern finishe...

Ostalo
Dob ponude: 223dana
Ažurirano: 84dana

Lokaliteti

25th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | North Shore - Long Island

Slični oglasi

Slično u inozemstvu