Popis ponuda
8
8
8
1 606 020 €
(13 384 € / m²)
Prodaja
3
2+
120 m²
Bedford Avenue
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
120 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
The Residences at Prospect Place. Elevated Boutique Living in the Heart of Brooklyn. Introducing The Residences at Prospect Place, where private ou...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
228dana
Ažurirano:
146dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Bedford Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.