SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
328 886 €
(2 401 € / m²)
Prodaja
3
2+
137 m²
Landmark Boulevard

spavaća soba3
stan137 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Welcome home to this beautiful 3 bedroom 2 bath condo tucked away in the charming community of Landmark Oaks! Ever want the luxury of sipping morning ...

Ostalo
Dob ponude: 229dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Landmark Boulevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Madeira Beach

Slični oglasi

Slično u inozemstvu