SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
4 331 065 €
(12 132 € / m²)
Prodaja
6+
2+
357 m²
West 30 Street

spavaća soba6+
stan357 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Full-Floor 4-Bedroom with 913 Sq Ft of Private Terraces offered at $5,299,000.A rare opportunity awaits on the 18th Floor of the landmarked Cass Gilbe...

Ostalo
Dob ponude: 234dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

West 30 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu