SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
467 146 €
(3 650 € / m²)
Prodaja
3
2+
128 m²
Dean Martin Drive

spavaća soba3
stan128 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In Demand Open Floor Plan with Huge Mountain Views! Prime 2 bedroom, 2 bath residence at Panorama Towers featuring an expansive living area, powered b...

Ostalo
Dob ponude: 233dana
Ažurirano: 83dana

Lokaliteti

Dean Martin Drive
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Las Vegas

Slični oglasi

Slično u inozemstvu