SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 241 €
(2 316 € / m²)
Prodaja
3
2+
99 m²
Limbo Lane

spavaća soba3
stan99 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience resort-style living at Runaway Beach Club in this 2-bedroom, 2-bathroom first-floor corner unit. The open layout is filled with natural lig...

Ostalo
Dob ponude: 234dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Limbo Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Orlando

Slični oglasi

Slično u inozemstvu