SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
563 502 €
(7 615 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Main Street

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment 643 at 625 Main Street is a spacious and serene oversized 1-bedroom, 1-bathroom home that offers a perfect escape from the hustle and bustle...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaHodnik

Ostalo
Dob ponude: 242dana
Ažurirano: 66dana

Lokaliteti

Main Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu