SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 698 716 €
(16 654 € / m²)
Prodaja
3
2+
102 m²
Mercer Street

spavaća soba3
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

  Step into this stunning Two bed, two bath, One of a kind expansive loft in Greenwich Village! Welcome to Apartment #C216 to be offered at 250 Mercer...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviDrvene gredeKućni ljubimci dobrodošli

Ostalo
Dob ponude: 242dana
Ažurirano: 82dana

Lokaliteti

Mercer Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Manhattan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu