SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 240 198 €
(16 120 € / m²)
Prodaja
4
2+
201 m²
West 80th Street

spavaća soba4
stan201 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

This masterfully designed 3-bedroom, 4.5-bathroom triplex condo blends historic charm with state-of-the-art luxury. Spread across three expansive leve...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviDrveni podKaminPametni uređajiSigurnostKuhinjski aparatiPerilica rubljaNakon renovacijePrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 245dana
Ažurirano: 54dana

Lokaliteti

West 80th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Manhattan

Slični oglasi

Slično u inozemstvu