SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
838 295 €
(4 050 € / m²)
Prodaja
6+
2+
207 m²
Mac Dougal Street

spavaća soba6+
stan207 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NEW: a rare opportunity to purchase a New Development condominium in booming Stuyvesant Heights/Bedford-Stuyvesant/Ocean Hill has come to market just ...

Ostalo
Dob ponude: 249dana
Ažurirano: 41dana

Lokaliteti

Mac Dougal Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu