SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
3 325 068 €
(17 781 € / m²)
Prodaja
6+
2+
187 m²
Lafayette Street

spavaća soba6+
stan187 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Residence 8C at 129 Lafayette Street is a luminous, corner three-bedroom, two-bathroom condominium distinguished by its southern exposure, exceptional...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloVisoki stropoviDrvene gredeKadaTuš kabinaZaseban wcPerilica rubljaOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 255dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Lafayette Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu