SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
81 153 €
(634 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Avondale Lane

spavaća soba2
stan128 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare opportunity to own a condominium in the heart of Beaver Creek Village. Winter fixed calendar weeks 3&4 plus 3 summer float weeks. This 2 bedroo...

Ostalo
Dob ponude: 261dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Avondale Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Vail Beaver Creek

Slični oglasi

Slično u inozemstvu