SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
321 198 €
(2 745 € / m²)
Prodaja
2
2+
117 m²
State Highway 180

spavaća soba2
stan117 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Beautiful unit with incredible bay views in Navy Cove Harbor! Relax and enjoy some of the best views in the complex from this move-in or rent-ready en...

Ostalo
Dob ponude: 256dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

State Highway 180
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Engel & Völkers Gulf Shores

Slični oglasi

Slično u inozemstvu