SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 538 287 €
(9 763 € / m²)
Prodaja
4
2+
260 m²
S Arrow Point Dr

spavaća soba4
stan260 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spectacular Waterfront Condo by Gozzer Ranch - the ultimate North Idaho luxury living at one of the nation's most exclusive private communities. Exper...

Ostalo
Dob ponude: 256dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

S Arrow Point Dr
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Coeur d'Alene

Slični oglasi

Slično u inozemstvu