SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
6 941 762 €
(24 443 € / m²)
Prodaja
1
2+
284 m²
11th Avenue

spavaća soba1
stan284 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

EXPERIENCE THE MOST DRAMATIC CITY AND RIVER VIEWS FROM THIS HIGH FLOOR FOUR-BEDROOM AERIE!Located on the prized southwest corner of Fifteen Hudson Yar...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviOtvoreni dnevni boravakPogledKatKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 277dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

11th Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu