SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 206 885 €
(18 013 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Cherry Street

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

ONE MANHATTAN SQUARE OFFERS ONE OF THE LAST 20-YEAR TAX ABATEMENTS AVAILABLE IN NEW YORK CITYResidence 45F is a 722 square foot one bedroom, one bathr...

Ostalo
Dob ponude: 281dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Cherry Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu