SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
10 679 634 €
(37 871 € / m²)
Prodaja
1
2+
282 m²
East 85th Street

spavaća soba1
stan282 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare Duplex Residence 30 East 85th Street - Sweeping Central Park and Reservoir ViewsFive Bedrooms / Five Bathrooms / Powder Room / Over 3,000 sqft. /...

Ostalo
Dob ponude: 291dana
Ažurirano: 65dana

Lokaliteti

East 85th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu