SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
20 334 503 €
(54 516 € / m²)
Prodaja
1
2+
373 m²
Park Avenue

spavaća soba1
stan373 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Residence 66A at 432 Park Avenue Three Bedrooms / Three Baths / Library / Powder Room / 4,019 sqft Designed by NYC-based design studio Sissy + Marley ...

Ostalo
Dob ponude: 284dana
Ažurirano: 46dana

Lokaliteti

Park Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu