SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 275 380 €
(6 713 € / m²)
Prodaja
6+
2+
190 m²
West 52 Street

spavaća soba6+
stan190 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excellent Value!This is an incredible opportunity to own a large duplex in a full service amenity building. This 2 bedroom, 2.5 bath with a home offic...

Ostalo
Dob ponude: 309dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

West 52 Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu