SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
593 831 €
(3 985 € / m²)
Prodaja
4
2+
149 m²
Admiralty Lane

spavaća soba4
stan149 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Experience resort-style living in picturesque Port Ludlow! This desirable, private, top-floor corner condo offers gorgeous views of the Puget Sound, p...

Ostalo
Dob ponude: 309dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Admiralty Lane
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Agency | Port Townsend

Slični oglasi

Slično u inozemstvu