SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
5 969 308 €
(31 752 € / m²)
Prodaja
1
2+
188 m²
West 18th Street

spavaća soba1
stan188 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

One High Line - Where the High Line Meets the Hudson River. One High Line offers exceptional condominium residences developed by Witkoff and Access In...

Ostalo
Dob ponude: 329dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

West 18th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu