SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
573 053 €
(4 775 € / m²)
Prodaja
1
2+
120 m²
Edsall Avenue

spavaća soba1
stan120 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

COME FOR THE LARGE STUNNING PATIO WITH RIVER VIEWS, STAY FOR THE AMENITIES! One of a kind two bedroom two bath with an office/den that can be used as ...

Ostalo
Dob ponude: 330dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Edsall Avenue
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu