SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 560 865 €
(17 072 € / m²)
Prodaja
1
2+
150 m²
West 19th Street

spavaća soba1
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Introducing Linea - 428 West 19th Street - a collection of 32 boutique condominium homes thoughtfully designed by BKSK Architects and located moments ...

Ostalo
Dob ponude: 413dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

West 19th Street
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

The Corcoran Group

Slični oglasi

Slično u inozemstvu