SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(429 € / m²)
Prodaja
4
2+
231 m²
Bulevardul Revoluției, Arad

spavaća soba4
stan231 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

❗VANDUT!

Ultracentral adevărat, etaj 1, dublu potențial.

O proprietate care apare extrem de rar pe piață: două apartamente unificate în acte, s...

Ostalo
Dob ponude: 36dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Bulevardul Revoluției, Arad
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ACASA | Agenție imobiliară

Slični oglasi

Slično u inozemstvu