Popis ponuda
8
8
8
360 000 €
(5 538 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
65 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartamento T2 no The Yard Urban Jardins da Arrábida: localização premium com amenities.
Descubra o seu refúgio urbano neste T2 inserido num dos emp...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
12dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Invest 351
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Invest 351