SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
690 000 €
(4 083 € / m²)
Prodaja
4
2+
169 m²
Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia

spavaća soba4
stan169 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Four-bedroom apartment located on the 4th floor of a modern and exclusive development in Jardins da Arrábida, Vila Nova de Gaia. The property features...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Rua de Chãs, Vila Nova de Gaia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Domus RS | Mediação Imobiliária

Slični oglasi

Slično u inozemstvu