SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
525 000 €
(6 250 € / m²)
Prodaja
2
2+
84 m²
Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia

spavaća soba2
stan84 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Gaia Hills Agora is one of the last opportunities to acquire a flat on the first line of the Douro River, in a truly exclusive location in Vila Nova d...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 9dana

Lokaliteti

Cais do Cavaco, Vila Nova de Gaia
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Slični oglasi

Slično u inozemstvu