Popis ponuda
16
16
16
270 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
3
2+
81 m²
Rua do Outeiro, Vila do Conde
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
81 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Identificação do imóvel: ZMPT585667
T2 em Gião: Modernidade e Acessibilidade
Descubra este T2 em Gião, Vila do Conde, a escolha certa para quem quer...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
72dana
Ažurirano:
72dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rua do Outeiro, Vila do Conde
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.