Popis ponuda
9
9
9
325 000 €
(3 385 € / m²)
Prodaja
3
2+
96 m²
Avenida 1o de maio, Valongo
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
96 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Fração S - Piso 2 - Sul/Nascente/Norte
Localização e ambiente
Localizado numa zona verde e tranquila, este moderno apartamento T2 à entrada de Ermes...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Toplinska pumpa
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
56dana
Ažurirano:
40dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenida 1o de maio, Valongo
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.