SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
287 500 €
(4 423 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Largo do Mercado, Sintra

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588499

Apartamento T2 localizado no Largo do Mercado, em Queluz, inserido numa zona central e bastante prática para o di...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Largo do Mercado, Sintra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Abóboda

Slični oglasi

Slično u inozemstvu