SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
790 000 €
(5 643 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
140 m²
Alameda do Aqueduto, Sintra

spavaća sobaatypical
stan140 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Apartamento T3 com 140 m², terraço de 34 m², arrecadação e 1 lugar de estacionamento, inserido num novo empreendimento a nascer no Belas Clube de Camp...

Ostalo
Dob ponude: 40dana
Ažurirano: 40dana

Lokaliteti

Alameda do Aqueduto, Sintra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu