SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
750 000 €
(5 597 € / m²)
Prodaja
3
2+
134 m²
Rua do Lago de Prata, Sintra

spavaća soba3
stan134 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

3 Bedroom flat with 134sqm, 49sqm of outdoor area, 2 parking spaces (1 indoor + 1 outdoor space) and storage room, inserted in a new private condomini...

Ostalo
Dob ponude: 183dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Rua do Lago de Prata, Sintra
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Castelhana

Slični oglasi

Slično u inozemstvu