SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
630 000 €
(6 238 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
101 m²
Rua A, Sines

spavaća sobaatypical
stan101 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2+1 , construção nova, com uma área bruta privativa de 101 m2, deck e piscina na com vista mar.
Esta unidade encontra-se inserida no cond...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua A, Sines
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Dils Portugal

Slični oglasi

Slično u inozemstvu