SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
480 000 €
(4 404 € / m²)
Prodaja
3
2+
109 m²
Rua António Aleixo, Silves

spavaća soba3
stan109 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

BARLAVENTO VILLAGE / 3-Bedroom Apartment in Armação de Pêra - New Development / Algarve If you are looking for a modern apartment in the Algarve, clos...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPrirodno svjetloModerni stil

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Rua António Aleixo, Silves
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Espacos WEB

Around The Sun

Slični oglasi

Slično u inozemstvu