SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 000 €
(881 € / m²)
Prodaja
2
1
488 m²
Avenida do Rio, Silves

spavaća soba2
stan488 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

One-bedroom plus one apartment, located on the 5th floor, in Armação de Pêra, one of the most sought-after areas in the Algarve.~~The highlight of thi...

Ostalo
Dob ponude: 66dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Avenida do Rio, Silves
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

M Concept Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu