SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
340 000 €
(3 696 € / m²)
Prodaja
4
2+
92 m²
Rua da Pirada, Seixal

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT588944

Este encantador apartamento T3 de 92 m², localizado na zona da Cruz de Pau, oferece uma excelente oportunidade de...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rua da Pirada, Seixal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Almada Centro

Slični oglasi

Slično u inozemstvu