SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
935 000 €
(4 722 € / m²)
Prodaja
5
2+
198 m²
Avenida do Parque, Porto

spavaća soba5
stan198 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT577446

T4 Novo com Rooftop de 198 m² de área privativa, terraço e varandas com área total de 87 m² no Empreendimento Ess...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledKatOtvoreni dnevni boravakZasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcHodnikKuhinjski aparatiDrveni podVisoki stropoviNakon renovacijePrirodno svjetloModerni stilNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Avenida do Parque, Porto
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZOME Vila Nova de Gaia

Slični oglasi

Slično u inozemstvu